Špičkové kabely značky Clicktronic
     
 Podrobné vyhledávání...
 Parametrické vyhledávání...
Kategorie Výrobci

DIGITUS Optický patchkabel ST/ST 62.5/125 2m

VýrobceDIGITUS 
Kódostst02
EAN / čárový kód4016032248217 
Dostupnost
CES   PAN   BRN   OVA  
4    0    0    0   
Objednat
Vaše cena bez DPH169.00 Kč
DPH21%
Vaše cena s DPH204.49 Kč
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
StatusV ceníku 
Hodnocení produktuHodnoceno 0x          
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
Optický patchkabel ST/ST

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s
- délka 2m

Produkt manažer:
informace, 272088888, krup.pha@krup.cz

Zařazení produktu
DLE KATEGORIE
   Síťové kabely - optické
      ST/ST
         Multi mode
            62.5/125 OM1

DLE VÝROBCE
   DIGITUS
      Síťové kabely - optické
         ST/ST
            Multi mode
               62.5/125 OM1
Související dokumenty
Větší obrázek:  ostst01.jpg



Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.