Špičkové kabely značky Clicktronic
     
 Podrobné vyhledávání...
 Parametrické vyhledávání...
Kategorie Výrobci

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

VýrobceDIGITUS 
KódDK-2522-10
EAN / čárový kód4016032248453  
Dostupnost
CES   PAN   BRN   OVA  
10    0    0    0   
Objednat
Vaše cena bez DPH251.00 Kč
DPH21%
Vaše cena s DPH303.71 Kč
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
StatusV ceníku 
Hodnocení produktuHodnoceno 0x          
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
 
 Article number:  DK-2522-10
EAN:   4016032248453  
   
 Description:  
   
• SC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet






Produkt manažer:
informace, 272088888, krup.pha@krup.cz

Zařazení produktu
DLE KATEGORIE
   Síťové kabely - optické
      SC/SC
         Multi mode
            50/125 OM2

DLE VÝROBCE
   DIGITUS
      Síťové kabely - optické
         SC/SC
            Multi mode
               50/125 OM2
Související dokumenty
Větší obrázek:  DK-2522-01.jpg



Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.